Wyniki badania żył i tętnic a drgawki w nocy i poranne bóle brzucha

Aorta brzuszna, tętnice biodrowe wspóln tętnice zewnętrzne z prawidłowym spectrum przepływu.Żyła główna tuż przed podziałem o krętym przebiegu-szerokie odpływy,odcinkowa krótka niedrożność proszę mi pomóc i powiedzieć czy jest to coś poważnego.Nadmienię fakt iż mam usunięte żylaki obydwu nóg. wn;całość obrazu usg wskazujeprzebytą zakrzepicę żyły głównej dolnej z krążeniem obocznym?odcinkowa niedrożność żyły głównej dolnej-aplazjaposiadam drgawki nocąorazranne bóle brzucha

Powinien Pan się udać do chirurga naczyniowego.

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg