Wyniki morfologii krwi 9-latka

dzien dobry ,syn ma 9 lat,w morfologi syna monocyty procentowe wyszly prawie 14% norma 8%,nie jest i nie byl chory,nie goraczkuje,jest szczyplym i bladym dzieckiem,czesto boli go głowa nawet w nocy i czesto z bulem sie budzi,ct bez zmian,reszta w krwi i moczu ok,ekg bardzo dobre,co to moze znaczyc

Lek. Tomasz Budlewski

Nic :) najważniejsze jest liczba bezwzględna poszczególnych parametrów, jeśli wszytsko inne jest w normie nie ma powodów do niepokoju.