Wypadanie włosów a bieganie u 20-letniej osoby

Witam mam pytanie; odnośnie biegania a dokładnie czy moze to doprowadzic do wypadania włosów,co trzeba spozywac jakie jedzenie aby zdrowo schudnac przy bieganiu nietracac włosów zalecenia spozywania produktow w jakich ilosciach,porcjach waze 90kg wzrost 186cm.prosze o wszelkie informacje dotyczace tych rzeczy.dziekuje prosze o odpowiedz.

Renata GrzechociĹska

Włosy mogą zacząć wypadać przy zbyt szubkiej i "niezdrowej" utracie masy ciała. Samo w sobie bieganie, nie powoduje takiej dolegliwości.