Wyraźnie wzmożone unaczynienie w USG

wynik badania USG wezlow stwierdza ze 2 wezly pod lewym obojczykiem wykazuja wyraznie wzmozone unaczynienie. czy to moze byc cos powaznego? one sa jak by polaczone. jeden zaraz obok drugiego. i powiekszone wiekszy 20x9 mm i mniejszy 8x3.4. mozna je przesuwac.. wlasnie koncze branie antybiotykow na zapalenie oskrzeli.. dziekuje bardzo za odpowiedz!!

Witam. Na pewno wymaga to dalszej diagnostyki, być może z biopsją węzłów. Nie jest to broń Boże rozpoznanie jakiejś konkretnej poważnej choroby, ale taki wynik jej nie wyklucza - proszę nie rezygnować z dalszej diagnostyki