Co oznaczają sutki o budowie tłuszczowej, z cechami mastopatii, bez zmian ogniskowych płynowych?

Prosze o interpretacje wyniku USG: Kobieta lat 28. Sutki o budowie tluszczowej, z cechami mastopatii, bez zmian ogniskowych plynowych, z kragla lita zmiana o charakterze lagodnym wlk. 14x5x10 mm w sutku lewym na godzinie 2-3. Powiekszonych wezlow chlonnych nie stwierdza sie. BIRADS2. Biopsja cienkoiglowa zostanie przeprowadzona za tydzien. Czy jest sie czym martwic?

Lek. Tomasz Budlewski

BIRADS2 oznacza zmianę prawdopodobnie łagodną. czy biopsja ma być tej zmiany czy jakiejś innej.