Wysoki puls u 28-latka

mam 28 lat waga mego ciała wynosi 107 kg pale papierosy weekendowo spozywam alkochol puls mojego serca nawet nie pijac wynosi 100 na minute czy to normalne czy raczej powinienem sie zaczac tym przejmowac

Lek. Marta Gryszkiewicz

Zdecydowanie wyniki wskazują na przeciążenie serca - składają się na to czynniki o których Pan wspomniał - palenie papierosów, zbyt duża masa ciała, konsumpcja alkoholu.