Wysypka na twarzy, szyi i rączkach u 2-miesięcznego dziecka

witam mój synek ma 2 miesiące dostał wysypkę na buzi szyi i rączkach do tego ma suchą skórę która się łuszczy po paru dniach wysypka z buzi i szyi znikła a potem znów się pojawiła co to może być

Witam. Opisane są typowe dla reakcji alergicznej. Proszę zgłosić się do pediatry który wdroży odpowiednie leczenie.