Z czego wynika tak duży spadek poziomu TSH?

Witam. Rowny miesiac temu mialam wynik tsh 5.38 tf3 tf4 i anty sa wszystkie w normie to wiem od swojego lekarza. Zrobilam badania i teraz tsh wynosi 0.5 czy to mozliwe ? Przez 3 tygodnie bralam letrox 75 a przez ostatni tydzien 112. Jaka mam brac dawke teraz wyzyte mam za 3 tygodnie i nie wiem co dalej niestety nie moge przyspieszyc wizyty. Staramy sie o dziecko wiec zalezy mi na utrzymaniu takiego wyniku. Czy brac dalej taka dawke nie chce doprowadzic do nadczynnosci.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym pozostać przy dawce 75 ug i skonsultować wynik z lekarzem prowadzącym za trzy tygodnie. Pozdrawiam.