Z kim zaszłam w ciążę?

Witam, mam pytanie. Jestem w ciąży i nie wiem, kto może być potencjalnym ojcem mojego dziecka.:( Seks uprawiałam w miesiącu, w którym zaszłam, tylko 2 razy z przerwą dwudniową. Pierwszy i drugi raz był stosunkiem przerywanym. Pierwszy raz po zakończeniu, parę minut po wprowadziłam całą spermę w głąb pochwy. Dwa dni później uprawiałam seks przerywany, gdzie doszło do zwykłego wytrysku jakieś 20-30 sek. po wyjęciu członka. Jakie jest prawdopodobieństwo, że zaszłam w ciążę za drugim razem? Czy wprowadzona sperma może zapłodnić? Była to prawie cała ilość spermy z wytrysku. Bardzo proszę o odpowiedź.

Witam!

Nie ma możliwości, aby określić, kiedy zaszła Pani w ciążę. Stosunek przerywany nie zapewnia ochrony przed zajściem w ciążę i nie jest uznawany jako metoda antykoncepcji. Aż 1 kobieta na 4 stosujące tą metodę w ciągu roku zajdzie w ciążę.

Warto zwrócić uwagę, że przed właściwym wytryskiem następuje wydzielenie tzw. preejakulatu, który także zawiera plemniki zdolne do zapłodnienia.

Pozdrawiam serdecznie!