Zaburzenia erekcji po 1,5 roku przerwy w życiu seksualnym

Witam, Jestem młodym mężczyzną mam 25 lat. Nigdy nie miałem problemów z erekcją,nawet cieszyłem się ze swoich możliwości w łóżku.Po 1.5 rocznie przerwie w stosunkach seksualnych rozpoczynam nowe życie z nową partnerką.Jest to osoba,która mnie interesuje intelektualnie oraz fizycznie.Niestety zaliczam od pierwszego razu wpadki jakich nigdy bym się po sobie nie spodziewał.Przy każdym stosunku moja erekcja jest zaburzona a ejakulacja następuje za szybko.jestem po kilku takich razach, co robić?

Dzień dobry!

Dłuższa przerwa w życiu seksualnym może być przyczyną takich własnie trudności, które z czasem i powrotem do regularnego współżycia samoistnie mijają. Kilka zbliżeń to wciąż początki, dodatkowe okraszone stresem, napięciem i obawami "Jak uda się tym razem". Polecam czas i cierpliwość, ponowne stopniowe uczenie się cieszenia bliskością, bez napięcia, z założeniem, że "drobne wpadki" mogą się zdarzać. Proszę skonsultować się z seksuologiem osobiście, jeśli problem nie będzie mijał z czasem.

Pozdrawiam!

Witam!

to co pana spotyka określane jest jako lęk przed wystąpieniem w niedogodnej sytuacji lub lękiem przed niespełnieniem. Pan tak się spina i tak bardzo chce wypaść dobrze ,że pana mózg robi wręcz coś odwrotnego , bo niestety to mózg a nie organ płciowy decyduje o tym, czy jest sprawny czy nie . Proszę umówić się osobiście do seksuologa i z przerobić ten problem. Pozdrawiam