Zaburzenia miesiączkowania i zmiana terminu owulacji

Witam byłam dziś na usg wyszło mi że na prawym jajniku mam pechezyk i lekarz stwierdził że jestem przed Owulacja ale coś mi się nie zgadza gdyż okres miałam 27 kwietnia z mężem kochałam się 3, 4, 5 kwietnia oraz 10, 11, 12. 13 miesiączke mam co 25 dni wiec powinnam Ja Dostać 22 a jej nie ma do dzi Owulacja teraz.Czy jeśli mam pechezyk okresu brak to Możliwe że mam problemy z płodności? pechezyk ma szerokosc 22 mm a wysokoś 27 wogóle nie dostałam opisu usg tylko zdjęcie

Witam serdecznie. Możliwe są wahania hormonalne. Przez nie okres i owulacja mogą się przesuwać.