Zaburzenia wzwodu po stosowaniu metanabolu

Witam, piszę w imieniu chłopaka. Przez okres dwóch miesięcystosował metanabol. Robił, krótkie przerwy w jego zażywaniu.Jednak od samego początku odczuwał skutki uboczne- ból wątroby, nerwowość, niechęć do wszystkiego, pogorszenie się cery i wystąpił problem w naturze intymnej. Od czasu jak zaczął brać ten specyfik i mimo jego odstawienia jego członek nie dostaje wzwodu. Mimo, iż jest popęd seksualny to narzeczony nie może uprawiać seksu. Jak może poprawić swoje hormony i co powinien zrobić?

Branie hormonów na własną rękę jest działaniem lekkomyślnym i autodestrukcyjnym.
Może zablokować nawet płodność.
Narzeczony powinien zaprzestać niszczenia organizmu i udać się do lekarza endokrynologa.
Pozdrawiam. JW