Zapadnięta klatka piersiowa po jednej stronie

Witam! Mam 34 lata. Mam zapadniętą klatkę piersiową ale tylko ze strony serca. Różnica jest około 2-ch cm. Bardzo mi to przeszkadza wizualnie. Nie wiem co w tym wieku mogę z tym zrobić. Czy jest jakaś szansa skorygowania tej wady. Przy śledzeniu wielu forum wiele osób radzi ćwiczyć na masę. Czy to jest dobre rozwiązanie? Swoją drogą rzadko ale jednak odczuwam lekkie kucie serca. Czy to jest spowodowane tą wadę. Proszę o pomoc i z góry dziękuję

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ortopedy oraz wykonać badanie obrazowe RTG. Dopiero po tym badaniu można wnioskować co dalej.