Zapalenie bakteryjne pochwy i nawrót choroby

Witam. W początkowej fazie wykryto u mnie zapalenie Bakteryjne pochwy lek- gynalgin potem lactovaginal...nawrót choroby po tygodniu z tym że ph pochwy prawidlowe...lekarz przepisał - pimofucort i pimafucin oraz potem gynomed vaginal 2×1 przez 7 dni ...nawrót choroby odrazu...w badaniach wyszło zapalenie drozdrzaki oraz liczne bakteryjne...leki- macmiror 500 ,flumycon 200 tabletki w 1,3,7,7,14,7 dzień i gynalgin .mąż w odstępie tygodniowym 2 razy tabletka 150 smarowanie pimafucortem...mam dość.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się ponownie do lekarza ginekologa.