Zapalenie w wyniku badania cytologicznego

Witam, po badaniu cytologicznym okazało się że mam zapalenie. Lekarz przepisał mi Fluomizin, po zaaplikowaniu pierwszej tabletki na drugi dzień pojawiło się u mnie uczucie parcia na pęcherz, tak jak przy zapaleniu pęcherza, czy to normalne przy tych tabletkach? Co w takim przypadku robić? Czy mogę przyjmować furagine?

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli objawy nadal sie utrzymują proponuję udac się do lekarza ginekolloga.