Zastosowanie leków na nadciśnienie i POChP przed lotem samolotem

dzien dobry mam pytanie w sobote wracam do Polski mam 62 lata choruje na POCHP astme mialam zawal mam stend oraz nadcisnienie tentnicze biore leki wziewne staweran 120 mg na cisnienie Agregex polowki prosze o odpowiedz w jakim czasie przed lotem zaaplikowac leki poprzedni lot byl bardzo spokojny dziekuje pozdrawiam

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

proszę przyjąć leki jak zawsze. Przy lotach samolotem nie ma potrzeby zmiany sposobu przyjmowania leków.

Pozdrawiam.