Zawroty głowy i zaburzenia równowagi a niedobór magnezu

Przez ostatnie dni mam zawroty głowy, tracę równowagę..nie chodzę "po linii prostej". Jadam nieregularnie, żyję w ruchu: rano wstaję, wieczorem wracam do domu. Studiuję, nie mam czasu na zdrowy obiad. Czy powyższe dolegliwości mogą oznaczać niedobór magnezu?

Witam serdecznie. Jeżeli objawy jakie Pan.Pani podaje są rzeczywiście tak nasilone warto skonsultować się z neurologiem. Oczywiście niedobory mikro i makroelementów są możliwe, warto w tym kierunku wykonać odpowiednie oznaczenia.