Zazdrość męża

Witam .Mój mąż niebyl wcześniej aż tak bardzo zazdrosny o mnie zaczęło sie to jak po ciażach doszłam do swojej wagi schudłam,niepozwala mi isc do pracy bo twierdzi ze co ja bede tam robila z kim i gdzie ,wszystko jest podejrzliwe,ze latam ,ze szukam wrazen ,zle sie ubieram ,jest wybuchowy ,wszystko jest przezemnie ze pije tez,Najgorsze ze mówi mi takie slowa poniżające co mnie bolą a ja niepotrafie sie zblizyc ciagle ma mnie za jakas co sie puszcza i szuka wrazen i ma kochanków wszedzie.Koszmar

Witam serdecznie,
Wspomniałaś, że Twój mąż pije - nie wiem jak duży jest to problem, czy Twój mąż jest uzależniony od alkoholu. Jeśli tak jest, to istnieje możliwość, że zazdrość Twojego męża wynika z zespołu Otella. W takim przypadku konieczne jest podjęcie przede wszystkim terapii uzależnień.
Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Zachęcam Panią do zainspirowania Pani Męża, do podjęcia terapii małżeńskiej.

Gdyby Mąż nie był skłonny, to proszę nie czekać i zadbać o siebie, zwrócić się o pomoc do Poradni zdrowia psychicznego ( w ramach NFZ-tu lub prywatnie ) celem podjęcia terapii, w której mogłaby Pani nauczyć się zadbania o siebie i swoje potrzeby.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, to zapraszam do kontaktu na Skype.

Życzę pani zadbania o siebie,
Irena Mielnik-Madej