Zażółcenie jednostronne twarzy po ranie ciętej

Witam, wczoraj wyszedł ze szpitala mój syn z ranami ciętymi twarzy ( butelką) jest jedna duża rana na policzku, z przecięciem naczynia krwionośnego, obrzęk cofa sie w kierunku ucha ze strony rany, skora potej stronie jest cała zażólcona, po prawie szyję, niewielki krwiak w kącku oka, krwiaki wokoł oka ( też żółknące). Czy takie zażółcenie jednostronne twarzy w tej sytuacji jest normalne?

Jan ZajÄc

Witam. Żółty kolor jest najprawdopodobniej spowodowane wchłanianiem się siniaków. Możliwe też że jest to pozostałość po preparacie odkażającym. Nie powinna się Pani tym martwić.