Zbyt duże owłosienie u mężczyzny

Jestem 29l mężczyzną mój problem to owłosienie ciała. czuje się z tym źle bardzo mnie to frustruje, chodzi o nogi ręce i przede wszystkim klatkę piersiową. czy jest jakaś terapia albo lekarstwo, maść która by zapobiegła rosnięciu w tych miejscach wlosów? al0obo zeby poprostu z tamtąd wypadły i rzeby zmniejszył się zarost na twoarzy mo nawet jak się ogolę na twarzy to pozostaje coś takiego jak szary meszek a tego niechcę.

Dzień dobry,

W pierwszej kolejności należy sprawdzić czy Pana dolegliwości nie mają podłoża chorobowego. Jeśli nie to zachęcam zastanowić się nad laserowym usuwaniem owłosienia, które przyczynia się do całkowitego zlikwidowania włosków. Użycie lasera nie podrażnia skóry oraz nie wywołuje żadnych innych uszkodzeń. Aby uzyskać trwały efekt należy powtórzyć zabieg 4-6 razy w odpowiednich odstępach czasowych.

Pozdrawiam serdecznie.