Zespół Goodpasture'a i operacja

witam moj tata choruje na zespol goodpasterua dzisiaj w nocy tata mial operacje w zabrzu poniewarz od dwoch tygodni wymiotuje krwia prosze mi powiedziec jak wyglada ta operacja

Witam. Coroba czy zespół goodpasterua to zapalenie błony podstawnej naczyń głównie kłębków nerkowych i pęcherzyków płucnych. Nie pisze Pani czy to krwotok z żołądka? jaki zabieg wykonano ? ? zwiadowczą laparotomię? transsekcję żołądka??