Zgrubienie na dziąśle od kilku miesięcy

Witam od końca września mam górkę miedzy zębami do góry z prawej strony koło 5 zęba i raz mi się powiększa że wchodzi mi na dziąsło raz jest mała i się przemieszcza zrobiłem sobie badania krwi markery prześwietlenie płuc byłem dwa razy laryngologa usg brzucha węzłów itp trafilem do dentysty zrobiłem zdjęcie zębów panoramiczne zapalenie zatok i leczenie kanałowe ale to już długo trwa i zaczynam się martwić palę papierosy od roku prędzej nie paliłem 5 lat proszę o radę lub co mam z tym robić

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowny Panie, być może jest to ropny stan zapalny, który wymaga leczenia. Proszę pozostawać po opieką stomatologa. Pozdrawiam

Witam,
Proszę wykonać tomografię komputerową, która da lekarzowi trójwymiarowy obraz stanu Pana zębów, kości i dziąseł. Koniecznie trzeba znaleźć przyczynę zgrubienia i wyeliminować ją. Polecam w Poznaniu bardzo dobrą dentystkę Dorotę Stankowską.

Pozdrawiam
lek. stom. Wojciech Fąferko
www.dentim.pl