Zgrubienie po operacji stopy płaskiej obustronnie koślawej

Witam . W styczniu przeszłam operacje stopy płaskiej obustronnie koślawej ,miałam wydłózone ścięgno przeszczep z kości pisczelowej do pięty i teraz tuż nad pietą zrobiło mi sie zgrubienie wielkości połwy jajka ,bardziej płaskie , twarde( ale nie wygląda to jak guz)jest to miejsce cieplejsze od stopy .Przy chodzeniu boli mnie pięta .Mam porównanie ,ponieważ w roku ubiegłym przeszłam taką samą operacje na lewą noge .Poszłam na zabiegi na pole i laser ,masuję i większej zmiany nie widzę .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ortopedy. Prawdopodobnie wynika to z miejscowego zwloknienia.