Złamanie wieloodłamowe podudzia w kilku miejscach

Witam, w lutym złamałam podudzie wieloodłamowe w 3 miejscach, po 1 operacji miałam(4 śruby, gwóźdź w piszczeli) przy obciążaniu skoślawiła się kość i została 2 operacja w czerwcu (3śruby,gwóźdź + dodatkowo płytka). Teraz próbuje obciążać przy jednej kuli niestety nie mogę ponieważ boli kostka przy mocnym stąpnięciu na tej nodze i nie wiem jaka to może być przyczyna. 4 Września mam kontrole lecz mam zamiar jutro jechać. Czy to możliwe że cos się dzieje z kostką teraz ? Dziękuję. J.Ł

Szanowna Pani,
każdy operator daje szczegółowe wytyczne odnośnie możliwości obciążania kończyny po zabiegu. Wszelkie informacje powinny być zawarte w karcie informacyjnej. W razie ich braku sugeruję kontrolę w miejscu gdzie była Pani operowana.