Złe relacje z nauczycielem

Idę do 2 klasy lo i mam problem- wychowawczyni, która uczy mnie ang nie lubi mnie, zaniżyła mi ocenę z przedmiotu i zachowania, mimo, że jestem jedną z najlepszych osób w szkole. Po interwencji dyrektora(który uczy mnie i ciągle wysyła na konkursy) ocenę mi podwyższono, ale ta pani zapowiedziała, że w przyszłym roku "nie będzie traktowała wszystkich jednakowo". Boję się, że będę miał problemy. Co mam zrobić? Czy mogę przepisać się do innej gr. językowej, z powodu złych stosunków z nauczycielem?
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Myślę, że nie powinno być problemów z przeniesieniem się do innej grupy językowej - dyrektor zna sytuację, w końcu sam interweniował w Twojej sprawie. Jednak pamiętaj, że nawet jak zmienisz grupę, to ta nauczycielka nadal pozostanie Twoją wychowawczynią.
Ja na Twoim miejscu na razie nic bym nie zmieniała - poczekaj jak będzie wyglądać sytuacja w nowym roku szkolnym.
Pozdrawiam

Dzień Dobry,

Najlepiej, jak porozmawiasz o tym ze swoja Mamą, zrobicie taki bilans za i przeciw
i wspólnie zadecydujecie, celem podjęcia najbardziej optymalnej decyzji, może w porozumieniu również z Nauczycielem.

Życzę Ci tylko dobrych wyborów,
irena.mielnik.madej@gmail.com