Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 2 8 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Złe relacje z nauczycielem

Idę do 2 klasy lo i mam problem- wychowawczyni, która uczy mnie ang nie lubi mnie, zaniżyła mi ocenę z przedmiotu i zachowania, mimo, że jestem jedną z najlepszych osób w szkole. Po interwencji dyrektora(który uczy mnie i ciągle wysyła na konkursy) ocenę mi podwyższono, ale ta pani zapowiedziała, że w przyszłym roku "nie będzie traktowała wszystkich jednakowo". Boję się, że będę miał problemy. Co mam zrobić? Czy mogę przepisać się do innej gr. językowej, z powodu złych stosunków z nauczycielem?
ponad rok temu

Pierwsze wrażenie a dłuższe poznanie

Witam serdecznie, Myślę, że nie powinno być problemów z przeniesieniem się do innej grupy językowej - dyrektor zna sytuację, w końcu sam interweniował w Twojej sprawie. Jednak pamiętaj, że nawet jak zmienisz grupę, to ta nauczycielka nadal pozostanie Twoją wychowawczynią. Ja na Twoim miejscu na razie nic bym nie zmieniała - poczekaj jak będzie wyglądać sytuacja w nowym roku szkolnym. Pozdrawiam

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
0

Dzień Dobry,

Najlepiej, jak porozmawiasz o tym ze swoja Mamą, zrobicie taki bilans za i przeciw i wspólnie zadecydujecie, celem podjęcia najbardziej optymalnej decyzji, może w porozumieniu również z Nauczycielem.

Życzę Ci tylko dobrych wyborów, irena.mielnik.madej@gmail.com

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy