Zmiana hypoechogenna lita na USG piersi

Witam.Mam 25 lat i mam pytanie.Byłam na badaniu USG piersi i zdiagnozowano u mnie zmianę hypoechogenną lita na godzinie 1 wielkości 4,8x2,5 mm poza tym cała reszta ok. Lekarz powiedzial, że należy tylko to obserwować i USG za 6 miesięcy. Ale ja bardzo sie stresuję i cały czas o tym myślę ze moze powinnam miec jakies dodatkowe badania ? bardzo się boję .Czy mam powody do niepokoju? Proszę o jakąś odpowiedz to dla mnie wazne .Z góry dziękuję

Nie ma powodu do niepokoju. Po pierwsze zmiana jest bardzo drobna (bardzo!) poniżej 1 cm średnicy, a po drugie w badaniu USG ma łagodny charakter. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.