Zmiana nastawienia do narzeczonego po wspólnym zamieszkaniu

Witam. Mam pytanie do pasychologa, jestem z narzeczonym od 6 lat od 4 miesiecy mieszkamy razem, chodz od jakiegos czasu sie zastanawiam czy go kocham, o wszystko sie trzeba prosic, przyjdzie z pracy to od razu gra na konsoli do pozna wieczorem, przez to juz nawet nie ma czasu zeby zajac sie nami od miesiaca juz ze soba nie sypiamy bo konczy pozno grac jak juz spie. Nie mamy za bardzo wspolnych tematow juz, ciagle gra gra gra, a sa tez obowiazki. Moze to przyzwyczajenie i lek bycia samej.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje porozmawiać o wszystkim z partnerem i powiedzieć że musicie dojść do wspólnego konsensusu.

Witam, proszę udać się na rozmowę z psychologiem i porozmawiać o tej sytuacji, jest ona wieloaspektowa dlatego dużym nadużyciem była by pomoc na forum. Zachęcam do spotkania i rozmowy z psychologiem, podczas którego poprzyglądacie się wspólnie Pani relacji z partnerem. Pozdrawiam serdecznie.