Zmiany entezofityczne przyczepów zginaczy krótkich

Dzień dobry ma pytanie ma bardzo silne bóle nogi miałam przeswietlenie nogi i wyszło minimalne zmiany entezofityczne przyczepów zginaczy krótkich bardzo mnie bili obecnie brałam zaszczyki dwa CO 5 DNI DEPO-MEDROLnajgorzej jest w nocy tak boli że spać nie moge prosze o jakom kolwiek odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc cos wiecej powiedzieć. proponuję udac się do lekarza ortopedym, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiedniedalsze postępwoanie.