Zmiany skórne i zespół Goltza-gorlina

Choruję na zespół goltza-gorlina, który objawia się m.in różnymi zmianami skórnymi, czy to normalne że sutki "marszczą się" za każdym razem kiedy jest mi zimno, lub zmieniam temperaturę otoczenia?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Sutki mogą reagować na zmianę temperatury. W przypadku podejrzenia patologii proszę udać się do lekarza.