Zmiany skórne w obrębie twarzy na skutek ciąży

Witam, W ciąży nabawiłam się strasznych plam na twarzy. Są rozległe i dość widoczne. Kupiłam sobie krem dermamelan 2. Chciałam prosić o radę jak go mądrze stosować? Zależy mi na dobrym efekcie,ale nie chciałabym zrobić sobie krzywdy. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam :)

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Zapewne na opakowaniu wszytko jest napisane lub sama posiada Pani takie informacje jak stosować preparat po odbyciu odpowiedniego szkolenia. I aby nie zrobic sobie krzywdy należy zgłosić się na konsultacje do lekarza medycyny estetycznej i lekarz dobiera preparat lub inne zabiegi do stanu skóry.