Zmniejszenie dawki Euthyroxu przy intensywnym wypadaniu włosów

witam, od 2 miesiecy intensywnie wypadaja mi wlosy, zmniejszono mi dawke eutyroksu, wyniki mam poprawne, a wlosy wypadaja doslownie garsciami, jestem matka karmiaca juz ponad 2,5roku,mam 45lat, wlosy raczej przetluszczajace sie, nie uzywam suszarki, prostownicy,wysychaja naturalnie,czesze grzebieniem o grubych i b.luzno rozstawionych paleczkach, jaka jest przyczyna wypadania wlosow, miesiaczkuje regularnie,wiec chyba to nie menopauza... pozdr.Ewa

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, powinna Pani wykonać panel hormonalny skonsultować się z lekarzem medycyny estetycznej bądź trychologiem, który zleci właściwe leczenie bądź zabiegi. Pozdrawiam.