Znajomość internetowa a związek

Ok.3tyg.temu poznalam przez Internet mezczyzne.Ma 28 lat.Spotkalismy sie do tej pory 3 razy i duzo rozmawialismy przez komunikator.Odbieram go bardzo pozytywnie.Dobrze sie rozumiemy,mamy podobne poglady na wiele tematow.Jest optymistycznie nastawiony do zycia i odpowiedzialny.Spotkania i rozmowy z nim dają mi wiele radosci.Chcialabym stworzyc dojrzaly zwiazek,poznac inne zycie niz te,z ktorym musze sie mierzyc przez 7 lat depresji.Po jakim czasie znajomosci warto pomyslec o wejsciu w zwiazek?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Warto zadać sobie pytanie co Pani czuje, czego oczekuje i potrzebuje od mężczyzny. Zamiast wyznaczać sobie limity , zachęcam do poznawania siebie nawzajem, cieszenia się swoją obecnością poszukiwania podobieństw ale także dostrzegania i akceptowania różnic. Transformacja bliskiej znajomości w związek nastąpi wówczas naturalnie.