Znamię na plecach podobne do czerniaka

Witam Mam 53 lata , 3 tyg wstecz wycięto mi znamię wyglądem podobne do czerniaka, które zostało oddane do badania histopatologicznego. (znamię na środku pleców). W dniu wczorajszym zauważyłem z tyłu pleców po lewej stronie podobne znamię, którego wcześniej nie było.( wielkości dużego paznokcia - kciuka) Czy może to być czerniak

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest określić czym powyższa zmiana może być na podstawie samego opisu. Proszę udać się do dermatologa lub lekarza wykonującego wcześniejszy zabieg.

NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Bez obejrzenia zmiany przez dermatoskop nic nie mogę powiedzieć!!! Proszę pilnie udać się do dermatologa lub chirurga onkologa znającego się na dermatoskopii i poddać się badaniu całego ciała!!! zż