Żółta krostka na penisie

Witam moj chłopak ma krostkę żółta na penisie ... bardzo panikuje bo duzo informacji początek i za bardzo nie wie z czym do czynienia bardzo proszę o pomoc wyslslabym zdjęcie ale nie wiem jak ... bardzo proszę o pomoc ... wyslalabym zdjęcie tej krostki ułatwiłoby to indentyfikacje

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udac sie do lekarza urologa lub dermatologa.