Zwiotczenie skóry ciała u 28-latka

Zwiotczenie skory ciala. Witam serdecznie ,mam 28 lat i ostatnio zaobserwoowalam ,ze cos zlego dzieje sie z moja skora...zawsze byla bardzo jedrna a od dwoch miesiecy wiotczeje straszliwie na nogach ,udach ,oraz brzuchu..jestem zrozpaczona bo to wyglada jak skora pani po 60 roku zycia....Dodam ,ze nawilzam skore codziennie ,staram sie dbac o diete , dbam takze o nawodnienie skory. Bardzo prosze o pomoc .Dziekuje. Pozdrawiam serdecznie

Witam, a czy były lub są stosowane jakieś diety?Ćwiczenia ?Z tym problemem najlepiej zgłosić sie do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej, podczas konsultacji lekarz obejrzy i zbada skórę.Zleci zabiegi.