Zwyrodnienia kręgosłupa a zaburzenia słuchu

Witam od ok 4 dni mam ciągły pisk w lewym uchu,"włącza się " z rana jak sstaję z łóżka i słyszę go aź do zaśnięcia.dodam, że mam liczne zwyrodnienia w kręgosłupie,ale nie wiem jak część szyjna,bo nie miałam rtg. Czy moźna go zlikwidować?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, problem ze słuchem jest prawdopodobnie odrębnym problemem niż zmiany zwyrodnieniowe. W celu zaburzeń słuchu proszę się udać do laryngologa, który wykona odpowiednie badania i zaproponuje formę leczenia. Pozdrawiam