Agresywna postać SM i stan po przeszczepie komórek macierzystych

MOJA SYNOWA CHORUJE NA AGRESYWNĄ POSTAĆ SM .DWA I PÓŁ MIESIĄCA TEMU PRZESZŁA PRZESZCZEP KOMÓREK MACIERZYSTYCH W KATOWICACH. NIEPOKOI NAS TO Ż POJAWIŁY SIĘ U NIEJ TE SAME OBJAWY JAK PRZED PRZESZCZEPEM TZN ZMĘCZENIE MROWIENIE I DRĘTWIENIE. CZY PRZESZCZEP SIĘ NIE UDAŁ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by odpowiedzieć na Pani pytanie w ramach porady internetowej. Na pytanie powinien odpowiedzieć lekarz prowadzący.