Badania hormonalne po poronieniach

Witam,w nawiązaniu do odpowiedzi P.doktor Alicji Janaszek miałam dwa poronienia jedno w 2005 roku i wtedy miałam wyłyżeczkowanie i w 2010r. ale wtedy nie było takiej potrzeby,do 30 r. zycia miałam normalne miesiaczki choć troche mi sie spozniały,w 2007miałam wysoka prolaktyne i brałam bromergon pozniej urodziłam w 2008 i 2011,a od stycznia 2013 mam te skape mies.badanie usg jajnikow i cytologia wyszły dobrze w 2013 w listopadzie plamiłam 3 tyg.czy w takich przypadkach nie robi sie badan na hormo

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji należy wdrożyć diagnostykę przyczyny plamień. Może być to zarówno diagnostyka kliniczna, obrazowa jak i laboratoryjna. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.