Badania hormonalne u ośmiolatki

witam mozna zinterpretowac te wyniki badan u 8letniej dziewczynki co oznaczaja:TSH4.28, fT312.0 przy normie (13,9-22.1),fT4 6.7(3.8-8.6) a nty tpo wynosi5 zakres ref do 18.0 czy to oznacza ze to tarczyca?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza zlecajcego powyzsze badania. Po bezpośrednim badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.