Podejrzenie zaburzeń hormonalnych i wyniki badania hormonów

Dzień dobry. Podejrzewam u siebie zaburzenia hormonalne, jednak wyniki badań hormonów z maja są w normie: TSH 2,02 uU/ml (norma 0,27-4,2) FT4 16,33 pmol/l (12-22) FT3 5,6 pmol/l (3,1-6,8) Czy przez 4 miesiące mogły się one bardzo zmienić? Znacząco schudłam, jestem ospała, wysyp krost na linii żuchwy, problem z oddawaniem moczu... Jakie jeszcze hormony zbadać?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.