Badania wątroby i bilirubiny w ciąży

Witam,jestem w 39 tc, do tej pory badania wszystkie były w normie. W 37 tc miałam robione badania dot.wątroby Aspat,AIAT i oba w jormiebtylko bilirubina całkowita przy normie 0 -1,wynik 1,11. Przedwczoraj znowu robione i bilirubina 1,46 a reszta w normie. Morfologia cała w normie i mocz też. Za tydzień poród a mnie ten fakt niepokoi. Czy w ciąży bilirubina jest podwyższona? Mój lek twierdzi,że być może dlatego,że ja po urodzeniu przechodziłam zoltaczke,może tak być? Co mam robić?

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie ponownie udac sie do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępownaie.