Badanie TSH i leczenie nerwicy

Witam, 2,5 miesiaca temu moje tsh wynosiło 3,5, teraz6,4, czy to mozliwe zeby szybko sie podnioslo? leczę sie na nerwice z agorafobia i depresje (od roku bez lekow bo żadne jak do tej pory nic nie pomogły, od tego roku mam dobrego terapeute i sama terapia duzo mi dawała).W wakacje ciagle chorowałam, wlosy zaczely wypadać, ciągła chrypa, napady potów/zimna.Od wczoraj napady scisku w klatce, umieranie, itd.Czy moze to byc tarczyca czy tylko regres nerwicy albo cos innego?Mam rowniez nisk cisnienie

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest wykluczenie przyczyn endokrynologicznych. ptoszę koniecznie udac się do lekarza endokrynologa.