Boję się kolejnego rozczarowania

Nie wykonywałam jeszcze testu, gdyż boję się ponownego rozczarowania. Bardzo chcemy z mężem mieć już dzidziusia, staramy się od 3 miesięcy i nic. Po tym krwawieniu, które miałam przez 3 dni, od dnia 30.10 nie wystąpiło żadne krwawienie ani plamienie. Ogólnie nie mam większych objawów prócz lekkich zawrotów głowy i nieczęstych mdłości, nie wiem co robić. :( bo jeżeli zrobię test, a on dalej wyjdzie negatywny? Może wysłałabym Pani to moje USG z 20.10 i powiedziałaby mi Pani, czy jest to ciałko żółte, czy coś innego?

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam ponownie!

Myślę, że jednak powinna Pani wykonać test. Jest to najprostsza i najszybsza metoda potwierdzenia/wykluczenia ciąży z dużym prawdopodobieństwem. Oczywśicie może Pani zamieścić link do zdjęcia z USG, ale trudno oceniać z samego "statycznego" obrazka. W każdym razie, jeśli do dziś nie dostała Pani miesiączki, a wcześniej miała Pani regularne cykle, to szansa, że doszło do zapłodnienia jest duża!

Pozdrawiam serdecznie!