Ból brzucha po lewej stronie i bóle w okolicy wątroby

Witam. Jakiś rok temu miałem ból brzucha po lewej stronie, na wysokości pępka, może trochę poniżej. Połączyłem to z błędem dietetycznym, w każdym razie minęło po 1,5 tygodnia. Ten sam rodzaj bólu dopadł mnie 2 miesiące temu, ale silniejszy - wylądowałem w szpitalu z podejrzeniem kolki nerkowej, ale USG wykluczyło to. Dzisiaj znowu się zaczyna. Do tego 2 tygodnie temu miałem bóle w okolicy tym razem wątroby/woreczka ż. Jakiego rodzaju badania powinienem wykonać, żeby podejść do tematu całościowo?

Aleksander Ropielewski

Rozpocząłbym od podstawowych badąń krwii, ób wątrobowych, badania ogólnego moczu i skontaktował się z wynikami z lekarzem. Objawy są mało specyficzne i trudno jest mi na ich podstawie wysunąć najbardziej prawdopodobną przyczynę Pańskich dolegliwości.