Ból gardła i zielona wydzielina

witam od 2 miesiecy co 2 tygod. pobolewa mnnie gardło,udaje sie to wyleczyc tabletkami do ssania lecz po 3 dniach od wyleczenia gardła pojawia sie suchy meczacy kaszel,brałam juz 2 antybiotyki w tym okresie lecz bez poporawy bo bol gardła zawsze wraca.Chciałam jeszcze dodac ze mam zawsze bardzo duzo wydzieliny,ktora spływa mi po tylnej stronie gardła jest w kolorze zielonym i ma brzydki zapach.Bardzo prosze o parade bo nie wiem jak mam sobie z tym poradzic. pozdr. Marti

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza, początkowo do lekarza rodzinnego. Bez badania nie można nic więcej powiedzieć. Być może będzie konieczność pobrania wymazu z gardła.