Ból głowy i pleców oraz osłabienie po tomografii komputerowej głowy z kontrastem

Witam, mam 22 lata jakis rok temu czesto bolala mnie glowa,3 miesiace temu mialam robiana tk glowy z kontrastem, badania nic nie wykazaly , miesiac temu tez mialam robiona druga tomografie komputerowa i tez nic nie wylazalo.martwie sie teraz napromieniowaniem, jak duza dawke przyjelam,teraz czesciej mnie boli glowa niz przed robieniem badan. Chce mi sie wymiotowac i czuje sie slabo w dodatku bardzo bola mnie plecy,czy mam wieksze ryzyko na zachorowanie na raka?Jak moge oczyscic organizm?
22 LAT ponad rok temu

Badanie TK głowy dwa razy nie wykazało patologii. Ta dawka promieniowania nie zwiększa ryzyka wystąpienia patologii.
Proszę zwrócić się do Lekarza Neurologa.
Warto rozważyć różne możliwe przyczyny bólów głowy, związane z trybem życia, strasami, pracą ....