Ból głowy i żuchwy oraz uczucie chwilowego zatrzymania akcji serca a nerwica

Dzień dobryMam 34 lata i leczę się na nerwicę. Od kilku tygodni boli mnie głowa, bóle zazwyczaj nie są silne jednak utrudniają funkcjonowanie, do tego dochodzi jeszcze ból w okolicy żuchwy oraz dziwne uczucie w okolicach serca- jak by na chwilę się zatrzymało, ciśnienie 70/110 - 85/130 tętno 80-100Marwi mnie to dziwnw uczucie w okolicy serca czy powinnam starać się o badania kardiologiczne? Dziękuję

Witam
Jeśli objawy Panią niepokoją, warto skonsultować je z lekarzem i wykonać badania diagnostyczne. Gdy lekarz wykluczy chorobę, opisane przez Panią symptomy mogą być psychosomatycznymi objawami nerwicy. Proszę porozmawiać o nich ze swoim psychoterapeutą.
Renata Respondek