Ból głowy zawroty głowy, ucisk oka

Witam, moja historia z ta ''choroba'' trwa rok, zacznę od początku. W styczniu 2010 r źle się  poczułem i miałem zawroty głowy, od stycznia do kwietnia miałem drgawki całego ciała, później problemy z koordynacja ruchów i chodzeniem. W sierpniu zasłabłem, miałem robione badania: ekg, usg brzucha, krew, hormony ft3, ft4 - wszystko w normie..., od listopada mam dziwny ucisk prawego oka, ciągle zawroty głowy i ból głowy po prawej stronie. Bardzo źle się  czuje, Bardzo proszę o poradę jakie zrobić dodatkowe badania i co robić dalej :( ? Dodam, że pochodzę z bardzo malej miejscowości i brak tu specjalistów...

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Na podstawie Pana opisu - konieczna jest konsultacja z neurologiem w celu oceny zgłaszanych dolegliwości. Po uzupełnieniu wywiadu oraz przeprowadzeniu badania neurologicznego, będzie można wybrać, najodpowiedniejsze badanie obrazowe głowy, które należy wykonać w pierwszej kolejności (chodzi zwłaszcza o - angio-Tk głowy, MR głowy). Warto nie odwlekać tej konsultacji.

serdecznie pozdrawiam!