Ból nadgarstka przy opieraniu się ręką

Witam. Boli mnie prawy nadgarstek już od 4 miesiecy. Ból pojawia sie gdy podpieram sie ręką np o biurko i gdy wyginam ją w obydwie strony (np podnoszenie torebki z ziemi). Lekarz rodzinny dał mi skierowanie do ortopedy, poszłam sie zarejestrować i termin dostałam na kwiecień ;/ Martwię się czy cos się nie pogorszy. Chodzę w kinotejpach (zakładane zgodnie z przykazaniem fizjoterapeuty i opasce usztywniającej. Lekarz podejrzewa zespół cieśni nadgarstka, czy mam czekać na wizyte czy coś robić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę postępować z zaleceniami lekarza prowadzącego i udać się na wizytę kontrolną w umówionym terminie. W przypadku potwierdzenia diagnozy konieczne będzie wykonanie zabiegu operacyjnego.