Ból pleców po upadku u pijanego

Moj tata jakos 2 godz temu chyba wywrocil sie gdzies po pijanemu.. narzeka na straszny bol pleców.. i ciezko mu sie ruszyc..nie wiem czy to bagatelizowac skoro jest pijany ? Nie ma zadnego obrzeku.. ani krwiaka.. boli go po srodku plecow po lewej stronie .. powinnam z nim jechax na pogotowie ? Czy jak wytrzezwieje ?

Aleksander Ropielewski

Ponieważ nie mogę przeprowadzić badania sugeruję kontakt z pogotowiem.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski